צרו איתי קשר

היי שמי אופיר גנון

מאז שנת 2000 שיצאתי מלימודי האקדמיים בתחום הכלכלה וניהול.
הייתי בתחום השיווק והמכירות בתחום ההייטק כשכיר עם כל התנאים שיש לתחום להציע.
לא אהבתי את חיי כשכיר ולכן בשנת 2009 פתחתי את העסק העצמאי הראשון שלי בתחום סינון מים, היה לי מוצר ייחודי וחשבתי שההצלחה מובטחת. כל הפעילות השיווקית התרכזה בפרסום המסורתי, למרות שבניתי אתר, אבל באותם ימים לא הבנתי דבר בשיווק באינטרנט. השיווק בעיתונים לא עבד וכעבור שנתיים העסק נכשל.

גיליתי שרוב המתעניינים במוצר שלי מחפשים אותו באינטרנט ויוצרים קשר עם  המוכרים דרך הרשת וכך אני מאבד הרבה מכירות לטובת המתחרים שלי. התחלתי לחפש פתרונות כדי  לשווק טוב יותר באינטרנט.

בשנת 2010 הייתי בפעם הראשונה בהרצאה בנושא השיווק באינטרנט, שמעתי ופשוט התאהבתי בתחום המרתק הזה. מאז אני שם לא מפסיק ללמוד אותו עד עצם היום הזה.

בינתיים נטשתי את עסק סינון המים, פיניתי זמן והתחלתי ללמוד את השיווק באינטרנט כשנתיים בצורה רצינית יומיומית בכוונה להתמקצע בתחום. בסוף שנת 2012 פתחתי את עסק הליווי העסקי שלי Uonline  לאחר שנתיים של לימודים אינטנסיביים בתחום. מאז ליוויתי מאות עסקים להצלחה.

היו גם כישלונות, החכמה היא כמובן ללמוד מהם ולהשתפר כל הזמן בלימוד התחום לעומקו ויישום. זאת דרך העבודה הנכונה בתחום לוודא שיש שיפור מתמיד לאורך זמן. יש לי תשוקה רבה ללמוד את התחום המרתק הזה מהטובים ביותר – שמתפתח כל הזמן טכנולוגית, חלק לא מבוטל מהזמן שלי מושקע בלמידה על מנת להביא את התוצאות הטובות ביותר עבור העסקים. הסיפוק הכי גדול הוא לראות הצלחה עסקית בעקבות ליווי שנתתי לעסק.

כיום אני מעביר תכניות ליווי עסקי שונות שאני שמתאים אותן לצרכי העסק, מעביר את כל הידע והניסיון שצברתי במרוצת השנים ללקוחות שלי וכמובן נותן ליווי צמוד לעסק כאשר היעד היחיד הוא הצלחה עסקית, חד משמעית בעקבות הפעילות העסקית באינטרנט.

המשימה שלי בעסק היא להביא את הידע הטכנולוגי שיווקי המתקדם העדכני ביותר שיש היום בשוק לכמה שיותר עסקים ולתרגם זאת להצלחה עסקית אצלך בעסק.

מצפה לפגוש אותך והתחיל דרך חדשה ומוצלחת בשיווק העסק שלך באינטרנט.

תפריט נגישות